HANDY DANDY – Najväčšie detské centrum na Liptove!

Je to tu! Nový detský svet Handy Dandy. Otvorili sme pre Vás nové zábavné centrum plné nových atrakcií a hier. Tak neváhajte a navštívte najväčšie detské zábavné centrum na Liptove!

Pokiaľ si plánujete užiť nákupy a zároveň spraviť radosť deťom, navštívte detský kútik v obchodno-zábavnom centre RGB Liptov.

Odborný a milý personál postráži a zabaví vaše ratolesti, pokiaľ si vy vybavíte potrebné záležitosti. Alebo si vychutnajte kávu hneď vedľa detského kútika, kým váš drobec poobjavuje zaujímavosti jeho zákutí.

Nielen hračky, ale aj trampolíny, Xbox zóna, dotyková hracia plocha, lezecká stena, ihrisko pre najmenšie deti, skákací hrad, penové delá, 2x virtuálna realita, profesionálna hráčska zostava VR Racing, interaktívna tabuľa na ktorej si môžete kresliť alebo sa hrať zábavné hry a mnohé iné zaujímavosti z detského sveta nájdete v detskom kútiku Handy Dandy.

Kedy sa k nám možete príst zabavit?
Po-Pia: 11:00 – 18:00
So-Ne: 10:00 – 18:00

Máte otázku? Potrebujete poradit alebo pomoct?
Tel.: 0940 929 729
E-mail: info@handydandy.sk

Stránka HandyDandy.sk pre svoje správne fungovanie využíva len nevyhnutné technické Cookies a pre spracovanie štatistiky návštevnosti Google analytics.
Technické cookies Google Analytics